Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/sposlt/domains/mokslodarbai.lt/public_html/darbas.php on line 12
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita Mokslodarbai.lt - Rašto darbai, referatai ir rašiniai

Tarptautinių finansų praktikos ataskaita

9.6 (1 atsiliepimai)

Apimtis
3,429 žodžiai (-ių)
Sritis
Finansai
Formatas
DOCX failas (188.5 KB)

Tarptautinių finansų praktikos ataskaita 1 puslapis
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita 2 puslapis
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita 3 puslapis
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita 4 puslapis
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita 5 puslapis
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita 6 puslapis
Svarbu! Žemiau pateiktos nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visos kokybės darbą spustelkite parsisiųsti.
Įvadas

Praktika ir teorija tai turbūt du neatsiejami dalykai, nes teorinės žinios puikiai įtvirtinamos praktikos metu, todėl studentams yra labai svarbu atlikti praktiką. Praktikos metu studentas gali ne tik pasitikrinti savo turimas žinias, bet ir įgyti naujų žinių, o taip pat pasijusti savo srities specialistu.
Aš esu tarptautinių finansų antro kurso studentas ir šiemet turėjau galimybę pirmą kartą atlikti praktiką. Profesinės veiklos praktikos trukmė – 6 savaitės. Šią pirmąją praktiką atlikau BIGBANK AS Lietuvos filiale, centrinėje įmonės būstinėje esančioje Jogailos g. 4 (Vilnius). Praktiką atlikau lizingo skyriuje.
Praktikos tikslas – pritaikyti praktikoje studijų metu įgytas teorines žinias bei atlikti paskirtas užduotis.
Tyrimo objektas – BIGBANK AS.
Remiantis turimais informacijos šaltiniais, kurių pagrindą sudarys įmonės finansinė ataskaita bei internetinis puslapis www.bigbank.lt atliksiu praktikos užduotis, kurias ir pateiksiu šioje ataskaitoje.

Praktikos užduotis, kurios bus pateiktos ataskaitoje:
• Įmonės aprašymas: teisinė forma, organizacinė struktūra, pagrindinė veikla, pagrindiniai veiklos rezultatai)
• Įmonės finansinės informacijos analizė: finansinės analizės šaltiniai, finansinės informacijos vartotojai, finansinės atskaitomybės turinys ir teikimo tvarka.
• Turto vertinimas: turimo įmonėje turto aprašymas, turto vertės nustatymas, ilgalaikio turto nusidėvėjimo apskaita.1. Įmonės aprašymas

BIGBANK AS – specializuotas vartojimo paskolų bankas, veikiantis Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Vokietijoje ir Austrijoje. Baltijos šalyse ir Suomijoje bankas specializuojasi vartojimo paskolų ir terminuotųjų indėlių srityje, o Vokietijoje ir Austrijoje siūlo indėlius kaip tarptautinę („cross-border“) paslaugą. Šiandien BIGBANK yra vienas didžiausių privačių asmenų kreditorių po universaliųjų bankų ir lizingo bendrovių Baltijos šalyse. Bendrovė buvo įkurta 1992 m. Tartu mieste, Estijoje. 2007 m. bendrovė įsteigė filialą Lietuvoje, kuris pirmasis pradėjo veiklą naudodamas BIGBANK prekės ženklą.
• BIGBANK misija – užtikrinti, jog finansavimas būtų paprastas procesas,  suteikiantis žmonėms galimybę pagerinti jų gyvenimo kokybę.
• BIGBANK vizija - iki 2016 metų būti tarp dešimties geriausių Europos specializuotų bankų, suteikiančių vartojimo paskolas.
Būdamas specializuotu banku, BIGBANK turi galimybę atskirai išanalizuoti kiekvieno kliento situaciją ir įvertinti kliento aplinkybes. Todėl BIGBANK veikia greičiau ir lanksčiau už kitus bankus bei kreditus teikiančias įmones. Platus BIGBANK klientų aptarnavimo skyrių tinklas užtikrina patogią galimybę klientams susitikti asmeniškai su banko darbuotojais. Estijoje, ir Latvijoje  BIGBANK paslaugos yra teikiamos taip pat ir per pašto skyrių tinklą visoje šalyje. Lietuvoje, bendradarbiaujant su Lietuvos paštu, klientų patogumui sutartį pristatome tiesiai į namus taip pat paskolos įmokas galima atlikti visose Lietuvos pašto skyriuose. Taip pat bankas siūlo galimybę naudotis visais įmonės elektroniniais kanalais - interneto, telefono paslaugomis - nepriklausomai nuo laiko ir vietos. BIGBANK strategija numato tęsti darbą savo dabartinėje veiklos sferoje, remiantis jau egzistuojančiais susiformavusiais principais. Bankas siekia sukoncentruoti savo pastangas ties jau esančiu klientų segmentu ir visada teikti geriausias paslaugas, atitinkančias šių klientų poreikius. BIGBANK nesiekia konkuruoti ...

Šiuo metu matote 30% šio darbo.

Matomi 500 žodžiai iš 3429 žodžių.


Panašūs darbai


Lizingas (skaidrės)
Lizingas (skaidrės)

Kas yra lizingas? Lizingas dar žinomas, kaip išperkamoji nuoma, lizingą galima suprasti kaip ilgalaikę nuomą, kurios pabaigoje nuomojamas turtas pereina nuomininko nuosavybėn. Lizingo pagrindinės charakteristikos • Perkamo daikto kaina • Sutarties trukmė • Avansas...

·
5 atsiliepimai
Peržiūrėti
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita
Tarptautinių finansų praktikos ataskaita

Įvadas Praktika ir teorija tai turbūt du neatsiejami dalykai, nes teorinės žinios puikiai įtvirtinamos praktikos metu, todėl studentams yra labai svarbu atlikti praktiką. Praktikos metu studentas gali ne tik pasitikrinti savo turimas žinias, bet ir įgyti naujų žinių, o taip pat...

·
1 atsiliepimai
Peržiūrėti
Atsisiųsti šį darbą